43Buty na obcasie muszą być naprawdę dobrze dopasowane, więc i na to zwracaj uwagę. Warto jest założyć oba buciki i przejść się w nich po sklepie wtedy widzisz czy jest to obuwie dla ciebie czy nie. Pamiętaj by zawsze mierzyć oba buty, gdyż często zdarza się, że w pudełku są dwa różne rozmiary lub buciki różnią się od siebie wielkościowo-, co jest wadą produkcyjną. Jak w przypadku każdych zakupów zwracaj uwagę na to czy na obuwiu nie ma skaz, rozpruć, zaciągnięć, rys i innych oznak jakiegoś użytkowania, które mogłyby być wyznacznikiem niższej ceny lub rezygnacji z zakupu. Jeżeli, to wszystko sprawdzisz nie będziesz mieć do siebie pretensji, jeżeli znajdzie się jednak jakaś wada. Tanie obuwie często wykonywane jest z tworzyw odpadkowych, przez co może w przy wyższej temperaturze może powodować nadmierne pocenie się stóp oraz odparzenia, radzę uważać na to wszystko, gdy odparzenia są naprawdę bolesną dolegliwością. Szczególnie z bucikami, trzeba uważać u dzieci, dziecko nie powie, że bucik jest źle dobrany, gdyż samo tego nie wie, dopiero jak zrobi się na stopie bolesna ranka powie mamie, że boli, a wtedy jest z późno, na delikatnym ciele dziecka bardzo szybko robią się pęcherze ropne i ranki, które długo i boleśnie się goją. Jest to chyba wystarczający argument by dziecku kupować buciki wykonane z naturalnych tworzyw, które nie spowodują żadnych ranek na stopach i innych uszkodzeń. Buty są bardzo ważne, to właśnie one wyznaczają szlak naszych dni, w zależności od tego jak je dobieramy czy SA wygodne i odpowiednio dobrane do pory roku możemy cieszyć się prawdziwą wygodą i pięknem. Ludzkie stopy wbrew pozorom są jedną z najdelikatniejszych części ludzkiego ciała właśnie, dlatego od dziecięcych lat warto uczyć się dobrze kupować buty. Czasami nie warto kupować obuwia za grosze gdyż może ono powodować niebezpieczne i naprawdę nieprzyjemne odciski , pęcherze i otarcia. Odciski potrafią być z nami przez całe życie i opuszczają nas jedynie po zabiegu operacyjnym a często bywają wyjątkowo bolesne. Więc chyba nie warto pozwalać sobie na powstawanie tak bolesnych dolegliwości. Zakupy obuwnicze są najbardziej lubianym zajęciem przez kobiety. Panie uwielbiają wręcz kupować buty. Do każdej bluzki sukienki czy spodni musi być inna pasująca para butów. Jest to ten wyjątkowy zmysł estetyczny pań. Zakup obuwia należy zacząć od określenia swojego rozmiaru. Często w sklepach są odpowiedni miarki, na których się staje i w ten sposób wyznaczany jest rozmiar buta. W sklepach z butami wybór jest ogromny a więc zaczynami mierzenie, zawsze zwracaj uwagę na to czy bucik nie jest za wąski, czy nic nie uciska palców oraz czy stopa za bardzo nie spada w dół w bucikach na obcasie. Są to naprawdę ważne elementy, o których trzeba koniecznie pamiętać by dobrze wybrać buciki. Jak widać buty SA tak samo ważnym elementem jak i inne części garderoby.

63Bielizna szczególnie dla kobiet jest najważniejszą częścią garderoby bez której cieżko jest się obejść i to właśnie wbrew pozorom jest to bardzo bogata część garderoby. Wielu osobom się wydaje , ze kobieca bielizna to jedynie stanik i majteczki a tu jest zupełnie inaczej. Kobica bielizna jst znacznie bardziej bogata. Panie przede wszystkim mają ogromny wybór w stanikach, każdy rodzaj staników w inny sposób formuje biusyt. Staniki dobiera się również do ubrań wierzchnich tak by nie były one widoczne. Do bluzek z wielkim dekoltem warto jest zakupić stanik o pomniejszonych od środka miseczkach. . majteczki kobiece również dają paniom wielki wybór, mogą one nosić springi, figi i bokserki lecz w każdym z tych rodzajów są jeszcze takie rodzaje jak biodrówki i z podwyższonym stanem. Zakupy bieliźniane nie należą do najprostszych ponieważ dobór bielizny tylko pozornie wydaje się prosty, sam wybór stanika łączy się z dokładnymi pomiarami. Pamiętaj by kupując staniczek zawsze go przymierzyć. Nie może być on za ciasny ani za luźny. Stanik musi być dobrze dobrany gdyż to właśnie na tym polega wygoda noszenia bielizny. Źle dobrany biustonosz może uciskać piersi i powodować w ten sposób powstawanie guzków, które mogą być nawet groźne dla życia. Jeżeli kupujesz biustonosz przez Internet pamiętaj o dokładnym wybraniu rozmiarów. Pierwszy wymiar to obwód tuż pod piersiami. Drugi wymiar, czyli rozmiar miseczki jest różnicą między obwodem w biuście i obwodem pod biustem. Wymiary te porównaj z wymiarami podanymi na stronie internetowej sklepu w tabeli rozmiarów.
Bieliznę warto jest kupować w dobrych sprawdzonych sklepach w których kupisz bieliznę naprawdę dobrej jakości taką którą ponosisz naprawdę długo i będziesz z niej zadowolona. Musisz wiedzieć, że nawet, jeżeli za bieliznę dasz sporo pieniędzy bardzo długo będziesz cieszyć się jej urokiem. Bielizna to także haleczki, koszulki, podkoszulki, body, gorsety, rajstopy i pończochy oraz podwiązki. Wszystkie te rzeczy dodają kobiecie niepowtarzalnego kobiecego uroku i piękna. Gorsety musisz dobierać wykorzystując wymiary biustonosza. Są w nim wyprofilowane miseczki, które będą pięknie podtrzymywały bardzo ładnie biust. Do wybory są również gorsety wyszczuplające, które sprawią, że będziesz wyglądać na kilka kilogramów mniej. Sklepy typowo bieliźniarskie są wspaniałym miejscem dla każdej kobiety, ekspedientki w tych sklepach są odpowiednio wyszkolone i z pewnością każdej pani pomogą dobrać idealną bieliznę. Wyszkolone ekspedientki na tak zwane oko pomogą dobrać idealny rozmiar Dla każdej klientki. Kobiety korzystające z ich usług dobrze wiedzą, że już zawsze będą korzystały z usług tych sklepów. Taka bielizna z pewnością będzie dobrze dobrana i wykonana tak, że po kilku praniach nadal zachowa swój kształt. A jest to przecież bardzo ważny aspekt którym się kierujemy podczas zakupu bielizny. Bielizna jest bardzo istotnym elementem naszej garderoby dlatego nie wolno nam kupować jej na szybko!